Adel Kalemcilik İş İlanı ve İşe Alım

Yorum yaz Genel - Adel Kalemcilik İş İlanı ve İşe Alım

Adel Kalemcilik Eleman Personel Alımı İşe Alım Süreci ve İnsan Kaynakları Politikası

ADEL KALEMCİLİK’de İşe Alma ve Yerleştirme – Oryantasyon- Performans Yönetimi- Eğitim ve Geliştirme – Kariyer Yönetimi- İş Değerlendirme- Ücret Yönetimi, İnsan Kaynakları Sistemleri mevcuttur. İnsan Kaynakları Sistemlerinin süreçleri Anadolu Grubu Yetkinliklerini esas alarak uygulanmakta ve yetkinliklerin geliştirilmesi amaçlanarak yürütülmektedir.

 

Şirket Vizyonu Misyonu ve Stratejik İş planı doğrultusunda ihtiyaç duyulan iş gücü teminin de, Anadolu Grubu Yetkinlikleri dikkate alınarak, önce şirket içi kaynaklara sonra grup şirketlerine daha sonra da dış kaynaklara başvurulur.

İşe alınan tüm çalışanlara Organizasyonun Yapısı, Çalışma İlkeleri, Şirket Politikaları, İş Sağlığı ve İş Güvenliği bilgileri ve İş Başı Eğitiminden oluşan geniş kapsamlı Oryantasyon Eğitimi verilir.
Çalışanlar için, Performans Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi Uygulamaları sonuçlarına göre Kişisel Gelişim ve Yetkinlik Geliştirme Eğitimleri, çalışanların Mesleki Bilgi ve Becerilerini Geliştirme Eğitimleri, ayrıca Çalışma Mevzuatı gereği eğitimler düzenlenmektedir.

 

Staj Koşulları: Zorunlu staj olmak şartı ile meslek lisesi ve üniversite öğrencilerine belli bir kontenjan dâhilinde staj imkânları sağlanmaktadır. Temel amaç öğrencilere iş başı deneyimi kazandırmaktır.

Staj Dönemi: Meslek Lisesi öğrencileri Eylül – Haziran, üniversite öğrencileri Haziran – Eylül döneminde staj yapmaktadırlar.

İş ve staj başvurularınızı http://www.anadolukariyerim.com web sitesinden yapabilirsiniz.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz