Adese İş İlanları

Yorum yaz Genel - Adese İş İlanları

Adese İş İlanı ve İşe Alım

 

İttifak Artı” programı çerçevesinde İttifak Holding çalışanlarına, grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan özel fırsatlar, düzenlenecek dönemsel kampanyalar ile de ekstra avantajlar sunulmaktadır.

Adese için insan, kaynak değil; kıymettir.

Adese’nin, çalışan politikası insan kaynağının ‘kıymet’ olduğu bilinci ve yaşam boyu eğitime olan inancı ile şekillendirilmiştir. Adese bu yüzden çalışan memnuniyetine önem vermekte ve çalışanlarının potansiyellerini ve yeteneklerini daha iyi bir Adese için kullanmalarını teşvik etmektedir. Adese, çalışanlarının yüksek performans sergileyebilecekleri, sürekli eğitimlerle bireysel ve mesleki anlamda kendilerini geliştirebilecekleri bir çalışma ortamı sunmaya devam etmektedir.

İttifak Artı programı çerçevesinde İttifak Holding çalışanlarına, grup şirketlerinin ürün ve hizmetlerinden sağlanan özel fırsatlar, düzenlenecek dönemsel kampanyalar ile de ekstra avantajlar sunulmaktadır. Bu olanakların yanı sıra sosyo-kültürel hayatımızdaki birçok gereksinim, özel anlaşmalar çerçevesinde İttifak Artı programına dahil olan çalışan ve çalışan ailelerine özel fiyatlarla sunulmaktadır. Bugüne kadar giyim, eğitim, gıda, genel hizmet alanlarında onlarca anlaşma yapan İttifak Holding, İttifak’lı olmanın artılarını tüm çalışanlarına sunmaktadır.

İttifak Holding’in perakende sektöründeki temsilcisi Adese, Türkiye’nin en önemli perakende markalarından biri olarak hizmet vermektedir. 1991 yılında faaliyetlerine başlayan ve ulusal bir değer haline gelen Adese, perakende sektöründeki başarısını ve kurumsal hedeflerini daha da ileriye taşımak amacıyla 2011 yılında Borsa İstanbul’a girmiştir. Adese Afyonkarahisar, Aksaray, Ankara, Bolu, Isparta, Karaman, Kırıkkale, Konya ve Mersin olmak üzere 9 şehirdeki 154 marketi ve 2600’den fazla çalışanıyla yılda 35 milyonun üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adese, perakende sektöründe Anadolu’dan doğan bir değer olarak yükselmeye devam etmektedir.

Adese

Her müşterisinin gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceği kaliteli ve güvenilir bir alışveriş deneyimi sunan Adese, alışveriş sürecinin her aşamasına yakından bakan ve detayları önemseyen bir hizmet anlayışına sahiptir.

Adese, müşterilerine Türkiye’nin en seçkin markalarının yanı sıra, kaliteli ve uygun fiyatlı, kendi markasını üzerine koyabilecek kadar güvendiği ürünler de sunmaktadır.

Kendi markasını taşıyan ürünlerin başarısını, müşterilerinin alışveriş deneyimini tamamlayan ve marka imajına katkı üreten önemli faaliyet alanlarından biri olarak gören Adese, 87 grupta 291 çeşit private label ürünü uygun fiyata müşterileri ile buluşturmaktadır.

KULESİTE

Bir İttifak Holding kuruluşu olan ve sadece Konya’nın değil tüm bölgenin çehresini değiştiren, Türkiye’nin en modern alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Kulesite, yine İttifak Holding iştiraklerinden Seha Yapı tarafından yürütülen 11 aylık bir inşa sürecinin ardından, 2004 yılının Haziran ayında hizmet vermeye başlamıştır.

Kulesite, toplam 1.500 koltuk kapasiteli sinemaları, 7 bin m²´lik eğlence merkezi, marka mağazaları, 12 bin m² Adese hipermarketi, 1.700 araçlık otoparkı, Türk ve dünya lezzetlerinin bir arada sunulduğu restoranları ile kısa sürede Konya’da sosyal ve kültürel yaşamın merkezi konumuna gelmiştir.

İttifak Holding’in iş ve alışveriş merkezi yönetimi alanında faaliyet gösteren şirketi Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilen Kulesite, hafta içi 35 bin, hafta sonu 45 bin, özel günlerde de günde ortalama 80 bin ziyaretçi ağırlamaktadır.

EREĞLİ PARKSİTE

Parksite Alışveriş ve Eğlence Merkezi, nüfusu, eğitim düzeyi ve Türkiye’nin pek çok kentinin üzerindeki üretim potansiyeli ile dikkat çeken Konya Ereğli’de, 2009 yılında faaliyete girmiştir.

Ereğli’nin buluşma noktası konumuna gelen Parksite, 30.000 metrekare kapalı alanda, aralarında Adese’nin de bulunduğu 48 seçkin mağazası, 5 sinema salonu ve 400 kişilik yiyecek alanıyla hizmet vermektedir.

Ereğli’nin bir cazibe merkezi haline gelmesine önemli bir katkıda bulunan Ereğli Parksite, bölgenin sosyal yaşantısı ve ekonomisinin yanı sıra istihdamına da büyük katkı sağlamaktadır.

KEÇİÖREN PARKSİTE

Adese’nin 2013 yılında hizmet halkasına eklediği 4. alışveriş merkezi Keçiören Parksite AVM‘dir. Ankara Keçiören’de bulunan Keçiören Parksite AVM 7000 metrekare kiralanabilir alana sahiptir. Keçiören PArksite’de 1250 metrekare satış alanına sahip Adese markette bulunmaktadır.

 

Adese, 2018’in İlk Yeni Mağazasını Aksaray’da Açtı

Adese, Aksaray’daki yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Aksaray Toki mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı. Aksaray’daki yatırımlarını sürdüreceklerini belirten Adese Genel Müdürü Ahmet Özkürkçüler, yakın bir süre içerisinde Aksaray’da yeni bir mağaza daha açacaklarını söyledi.

2018 yılına mağaza yenilemeleriyle hızlı bir başlangıç yapan İttifak Holding’in ulusal perakende markası Adese, yeni mağaza açılışlarına da hız vererek Aksaray Toki mağazasını müşterilerinin hizmetine açtı.

Aksaray Toki mağazasının açılışına Aksaray Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman Canbulut, Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Aksaray İl Müdürü Mahmut Akkuş, İttifak Holding Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila, Adese Genel Müdürü Ahmet Özkürkçüler, Adese Genel Müdür Yardımcıları Nurettin Örücü ve Yunus Köse, Adese yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

 “Aksaray’daki yatırımlarımızı sürdüreceğiz”

Adese olarak çalışmalarında müşteri odaklılığı esas aldıklarını belirten Adese Genel Müdürü Ahmet Özkürkçüler, “Müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek, onlara daha keyifli bir alışveriş deneyimi sunabilmek için bir yandan mağazalarımızı yeniliyor bir yandan da yeni mağaza açılışları gerçekleştiriyoruz. Kısa bir süre önce Konya’da 2, Ankara’da 1 mağazamızı yeniledik. Bugün de Aksaray Toki mağazamızın açılışını yaptık. Bu güzide ilimize yeni bir istihdam kapısı açmış olduk.  Aksaray’daki yatırımlarımız bu mağazamızla sınırlı kalmayacak. Yakın bir süre içerisinde Paşacık mağazamızı da Aksaray’daki müşterilerimizin hizmetine sunacağız” dedi.

Birçok üründe açılışa özel indirim

Açılışı yapılan Aksaray Toki mağazası 1750 metrekare ticari alanda, 6 kasa ve 25 personeliyle müşterilerine hizmet veriyor. Meyve-sebzeden şarküteriye, kuruyemişten unlu mamullere, gıdadan temizliğe, zücaciyeden elektrikli ev aletlerine, konfeksiyondan ayakkabıya kadar yaklaşık 15 bine yakın ürün çeşidinin yer aldığı Aksaray Toki mağazasında açılışa özel birçok üründe indirim fırsatları bulunuyor.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz