Akçansa İş İlanları İşe Alım Süreci

Yorum yaz Genel - Akçansa İş İlanları İşe Alım Süreci

Akçansa İş İlanları Personel Alımı ve İnsan Kaynakları

Akçansa Personel Alımı yapıyor. Sizde Akçansa’da çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Akçansa’da çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Akçansa İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sahip olduğu başarıya ulaşmada en önemli rolün insan kaynağına verilen değer olduğuna inanan ve çalışanlarını tüm faaliyetlerinin temelinde gören Akçansa; sürekli gelişim ve yüksek performansı sağlayacak uygulamalarıyla nitelikli insan gücüne sahip, sektöründe örnek ve her zaman tercih edilen işveren olma hedefini benimsemiştir.

Sabancı Holding ve Heidelberg Cement ile işbirliği içinde çağdaş İnsan Kaynakları uygulamalarını sürdüren, çalışanlarının memnuniyetine ve verimliliğine katkıda bulunacak bir iklim yaratan Akçansa, karşılıklı güven ve saygı kültürü içerisinde çalışanlarını “Akçansalı olmak” kimliğinde buluşturmaktadır.

İş=Yaşam Dengesi

Akçansa’da çalışanlarımıza, aileleri ile birlikte faydalanabilecekleri sportif, kültürel ve sosyal faaliyet fırsatları sunulmaktadır.

Akçansa Kulüpler Dünyası çatısı altında faaliyet gösteren Sualtı, Fotoğrafçılık, Bisiklet ve Gezi Kulüpleri ile Bahar ve Güz dönemlerinde etkinlikler düzenlemektedir. Aynı çatı altında gerçekleştirilen “Aile Atölyeleri” nde ise çalışanlarımızın çocukları ile birlikte katılabilecekleri atölye aktiviteleri yapılmaktadır.

Sosyal yardımlaşma amacıyla hayata geçirilen “Bir Kıvılcım Kulübü” ise öncelikle ilköğretim okullarının eğitim malzemesi ihtiyaçlarının karşılanmasına odaklı faaliyetlerini yürütmektedir.

Eşitlik&Çeşitlilik

İş hayatında cinsiyet eşitliğini destekleyen, çeşitliliğin değerini bilerek iletişim ve sinerjiyi arttıran uygulamalarla kurum kültürünü güçlendirmek en önemli önceliklerimizdendir.

İmzacısı olduğumuz ”İşte Eşitlik Bildirgesi» ile iş hayatında cinsiyet temelli ayrımcılığın ortadan kaldırılmasına destek vermekteyiz. “Anne Bana Süt Getir” ve “Ladik Cam Atölyesi” bu kapsamda hayata geçirdiğimiz projelerimizden bazılarıdır.

Takdir ve Tanıma

Akçansa çalışanlarına belirlenmiş ücret politikası dahilinde, sorumluluk düzeyi ve görev kapsamları dikkate alınarak adil bir baz ücret ödenmektedir. Ücret politikamız adil, rekabetçi, yüksek performansı ödüllendiren ve ülke genel ücret seviyeler ile uyumlu olarak tanımlanmıştır. Çalışanlarımıza, BFlex ile ihtiyaçları doğrultusunda maksimum faydayı sağlayacak esnek yan haklar sistemi sunulmaktadır.

Yüksek performans gösteren çalışanların ve ekiplerin ayrıca ödüllendirilmesi amacıyla çeşitli takdir ve tanıma uygulamalarımız yer almaktadır.

Çalışan Katılımı

Çalışanlarımıza üst yönetimle bir araya gelerek, karşılıklı bilgi, fikir ve öneri paylaşımı yapabileceği ortamlar sağlanmaktadır. Bu fikir ve öneriler doğrultusunda sürekli gelişim için Çalışma Hayatı Değerlendirme Anketi ve Öneri Sistemi gibi araçlar kullanılmaktadır.

Çalışanlarımızın gönüllülük esasına göre katılım sağladığı “Çalışan Elçileri Konseyi” bu anlamda karşılıklı iletişimi sürekli kılmak için çalışmalarını yürütmektedir.

Akçansa

Sabancı Holding ve HeidelbergCement ortak kuruluşu olan Akçansa, Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi ve sektörünün lider şirketi konumundadır.

Akçansa, Akçimento (kuruluşu 1967) ve Çanakkale Çimento (kuruluşu 1974)’nun 1996 yılında birleşmesi sonucunda kurulmuştur.

Marmara, Ege ve Karadeniz bölgelerinde faaliyet gösteren Akçansa, İstanbul-Büyükçekmece, Çanakkale ve Samsun-Ladik’teki üç fabrikasında çimento ve klinker üretimini gerçekleştirmektedir. Şirketin ayrıca İstanbul-Ambarlı, İzmir-Aliağa, Yalova, Yarımca, Hopa, Derince ve Marmara Ereğlisi ile birlikte toplam yedi çimento terminali bulunmaktadır.

Akçansa, iştiraki olan Betonsa ile 1998 yılında birleşmesi sonucunda, “Betonsa” markasıyla hizmet vermeye başlamış olup hazır beton üretimini Marmara, Ege, Karadeniz bölgelerine yayılmış yaklaşık 35 tesiste gerçekleştirmektedir.

Diğer bir iştiraki olan Agregasa Agrega ile 2002 yılında birleşen şirket, agrega üretim faaliyetini “Agregasa” markası altında 4 tesisi ile sürdürmektedir.

Akçansa, hem yurt içi hem de yurt dışı müşterilerinin taleplerini karşılamak ve fiyat unsurunun ötesinde farklılaşarak rekabet edebilmek amacıyla “üretim ve hizmette en kaliteli” olmayı hedeflemektedir.

Türkiye çimento sektörünün lideri olan Akçansa, dünya kalite standartlarına uygun ürünleri, İstanbul Sanayi Odası tarafından ödüllendirilen doğa dostu kimliği, üstün hizmet anlayışı ve yüksek teknoloji donanımlı tesisleriyle, ülkemizin çimento ihtiyacının %10’unu, toplam çimento ve klinker ihracatının ise %12,5’ini karşılamaktadır.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz