Akyürek Pazarlama Personel Alımı

Yorum yaz Genel - Akyürek Pazarlama Personel Alımı

Akyürek Pazarlama Personel Alımı, İş İlanları ve İnsan Kaynakları Politikası

Akyürek Pazarlama Personel Alımı yapıyor. Sizde Akyürek Pazarlama’da çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz? Akyürek Pazarlama’da çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Akyürek İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Akyürek Pazarlama kimin, firma ne iş yapar Akyürek Pazarlama haberleri yazımızın devamında. Firmanın vizyonu gelişmiş İK uygulamalarını hayata geçirmek, kurum vizyon ve değerlerine sahip çıkarak yüksek performans hedeflerine ulaşacak çalışanları işe almak, tutundurmak ve geliştirmektir.

Akyürek Pazarlama

Hedef ve İlkeler

Bir bakkal dükkanı ile başlayan 50 yıllık öykümüzde, Türkiye’de hızlı tüketim ürünleri alanında örnek gösterilebilecek büyük başarı hikâyesine imza attık. Bu yolculukta iş ortaklarımız ve müşterilerimizle karşılıklı güvene dayanan iş birliğimizin katma değeri çok yüksektir. Kültür ve değerlerimizin rehberliğinde, Türkiye’ye kaliteli hizmet sunma yolunda ilerlemeyi sürdürmek temel hedeflerimizdendir.

Müşteri ve çalışan memnuniyeti yaratmak

Akyürek Pazarlama’da her şey insanla başlar, insanla biter. Gücümüzün asıl kaynağı olan çalışanlarımıza; iş birliği ve dayanışmanın hakim olduğu, mutlu olabilecekleri bir çalışma ortamı sağlamak, bizim için büyük bir başarı ve gurur kaynağıdır. Türkiye’ye, içinde bulunduğumuz sektörde önemli ölçüde istihdam sağlamak, hem çalışanlarımız hem de müşterilerimizle adil ve insancıl bir ilişki yürütmek şirketimizin 50 yıldır değişmeyen özelliklerindendir.

Güvenilirliğimizi sürdürmek

50 yıldır müşterilerimize ve iş ortaklarımıza verdiğimiz tüm sözleri tuttuk. Eşine az rastlanır bir güvenirliğe sahibiz. Bu benzersiz güveni daha nice yıllar aynı güçle hissettirmek istiyoruz. Bunun için de sahip olduğumuz iş ahlakı ve profesyonel hizmet anlayışımızdan asla vazgeçmeme konusunda kararlıyız.

Öncü ve lider kalmak

Lokomotif görevi üstlendiğimiz pazarlama ve dağıtım alanında sadece bize değil, sektörde faaliyet gösteren tüm şirketlere kolaylık ve hizmet kalitesi sağlayacak yenilikler geliştirmeye devam edeceğiz. Yapımızı ve hizmet kalitemizi değişen dünya standartlarına göre sürekli yenileyeceğiz. Standartları yükseltmek ve tüm sosyal paydaşlarımızın mutluluğu için durmadan çalışmak asli görevimizdir.

Akyürek Pazarlama İnsan Kaynakları Uygulaması

Seçme ve Yerleştirme

Aramıza yeni katılacak çalışanlarımızı, başarının insan kaynağına dayandığı ilkesi ile değerlendirmek en öncelikli hedefimizdir. Görevleriyle ilgili yeterli donanıma sahip veya yetiştirilmek üzere aramıza yeni katılacak çalışanlarımızı; hedeflerimize paralel, ihtiyaç duyulan yetkinliklere sahip ve ortak değerlerimizi benimseyerek, yaşatacak adaylar arasından tercih ederiz. İşe alım sürecinde Yetkinlik Bazlı Mülakat, Sözel, Sayısal ve Genel Yetenek Testleri uygulamaktayız.

Eğitim

Akyürek Akademi tarafından, tüm çalışanların organizasyon üzerindeki katma değerlerini artırmak amacıyla hem kendilerini hem de işlerini geliştirmeye yönelik, her düzey için farklı içeriklerde hazırlanan eğitim programları uygulanmaktadır. Bu eğitim programları ile amacımız; tüm çalışanlarımıza eğitim ve gelişimleri için eşit olanak ve fırsat sağlayarak, yerinde getirdiği görev ile ilgili bilgi ve beceri düzeyini artırmak ve kariyer planları ile ilişkili olarak bir sonraki görevinde ihtiyaç duyacağı bilgi ve becerileri kazandırmaktır.

Performans Yönetimi

Uyguladığımız “Performans Yönetim Sistemi” ile çalışanların kendilerine verilen kişisel hedefleri gerçekleştirmeleri ve dolayısı ile şirket hedeflerine ulaşılması amaçlanmaktadır. Bu sayede kendi alanlarında başarılı olmaları için, gerekli temel yetkinlikleri geliştirmeleri sağlanır. Performans Değerlendirme Sistemi’nin çıktılarına göre, çalışanlarımızın kariyer planları yapılarak, eğitim ve gelişim süreçlerinin programlanması başta olmak üzere, Bölümler/Şirketler arasında rotasyon imkânları ve terfi olanakları yaratılır.

Yetkinlik Değerlendirme

Şirket hedeflerine paralel belirlenmiş yetkinlikler doğrultusunda, tüm çalışanların geleceğe dönük potansiyelleri belirlenerek, gelişim ihtiyaçları doğrultusunda somut ve objektif bir değerlendirme yapılır. Yapılan değerlendirmeler sonucunda kariyer gelişimini desteklemek için Gelişim Merkezi Programı uygulanır.

Kariyer Planlama

Şirketimizde her çalışana fırsat sağlayan, gelecek hedeflerimize ulaşabilmek için çalışanlarımızı kendi alanlarında geliştirebileceğimiz, devamlılık arz eden bir kariyer planlama süreci uygulanır. Kariyer yönetimi ile şirket ihtiyaçlarını, çalışanların yeteneklerini, ilgi ve gereksinimlerini, yaklaşım ve değerlerini göz önünde bulundurarak çalışanların kariyer hedeflerini belirlemelerine olanak tanınmaktadır.

Yetenek Yönetimi

Şirketimiz, “Yetenek Yönetimi Programı” ile çalışanların sahip oldukları yetenekleri ön plana çıkarmayı hedeflemektedir. Yetenekleri doğrultusunda değerlendirilen çalışanlar, özelliklerine uygun görevlere yönlendirilmektedir. Bu sistem ile birlikte, verimliliği ve motivasyonu yüksek bir çalışan profilini destekleyerek, çalışanların kariyer planlamalarına ışık tutmayı hedeflemekteyiz.

Ücret Yönetimi

Şirketimizin ücret politikasının amacı, dengeli bir ücret yapısının oluşturulması, performans yönetimine önemli bir motivasyon aracı olarak destek olunması, ücretlerin ihtiyaç duyulan insan kaynağını organizasyona çekecek ve kalıcı olmasını sağlayacak şekilde piyasa koşullarına duyarlı bir şekilde yönetilmesidir.

Akyürek Pazarlama İnsan Kaynakları Formu için  www.akyurekpazarlama.com.tr yi  tıklayınız.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz