Anadolu Grubu İşe Alım ve İnsan Kaynakları Politikası

Yorum yaz Genel - Anadolu Grubu İşe Alım ve İnsan Kaynakları Politikası

Anadolu Grubu İş İlanları ve İşe  Alım Süreci, İnsan Kaynakları

Anadolu Grubu İnsan Kaynaklarının vizyonu, iş sonuçlarında yarattığı katkıyla bölgelerde ki İK uygulamalarında referans olmaktır. Bu vizyon doğrultusunda Yeni İK uygulamaları geliştirmek ve mevcut uygulamaları yeni şekilde yapmak, Anadolu Grubu İK uygulamalarını, üst düzeyde yaygın ve standart hale getirmek, İK uygulamalarının iş sonuçlarına sağladığı katkıyı artırmak, Kendi bölgelerinde İK konusunda rol model olmaktır.

Anadolu Grubu’nda Kariyer

Anadolu Grubu’nun sahip olduğu değerler ve kurum kültürü ışığında; dil, din, ırk, cinsiyet farkı gözetmeden ‘önce insana hizmet’ etmekteyiz. İş’te Eşitlik Bildirgesi’ne imza atarak, artan üst düzey kadın yönetici sayımızı, gerçekleştirdiğimiz ilerlemenin önemli göstergelerinden biri olarak görüyoruz. Anadolu Grubu’nda çalışan kadın sayısını daha da artırmayı hedefliyor, iş hayatında fırsat eşitliğini destekliyoruz.

Vizyon ve misyonumuzu şekillendiren değerlerimiz, adaylarımızın işe alım süreçlerinde bize yol gösteriyor. Tüm grup şirketlerinde, adaylarımızın Anadolu Grubu yetkinlik ve değerlerine sahip olmasına öncelik veriyoruz.

Çalışan adaylarımızın küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor, iş ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yöneticilik pozisyonlarımızdaki adaylar için ise liderlik, stratejik düşünme ve yönetsel etkinlik niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.

Her bir pozisyon için gerekli görülen durumlarda; yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek testi, mesleki kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamalarımızla adayları değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz.

Grup şirketlerimizde bulunan açık pozisyonlarımıza ‘Anadolu Kariyerim’ adlı kariyer portalımızdan; Kariyer.net web sitesinden veya Facebook’taki ‘Anadolu Grubu Kariyer’ sayfamızda bulunan “iş İlanları” sekmesinden ulaşarak, başvuru yapabilirsiniz.

Anadolu Grubu’nda güveni ve mutluluğu kapıdan girdiğinizde hissedersiniz, mutluluğu aramaya gerek yoktur çünkü Anadolu Grubu’nda mutluluk sizi bulacaktır…
Bazen, Bir doğum günü sabahı sürpriz bir kahvaltı eşliğinde,
Sabah kahvemizi yudumlarken,
Her haftanın başlangıcında,
Keyifli bir öğle yemeğinde,
Başarılı bir haftanın ardından Ege‘de özgürlüğe yelken açarken,
Uludağ‘da tüm ekip kayak yaparken,

Kısacası birlikte paylaştığımız her dakikada mutluluğu yaşarız, çünkü biz birlikte mutluyuz.
Ailemize katılan her yeni üye, mutlulukla tanışır. Mutluluğumuzun kaynağı, sahip olduğumuz dinamizm ve pozitif enerjimizde saklıdır.

Ve yıllar geçse de azalmaz… Çünkü burada işler ‘mutluluk’la yürür! Anadolu Grubu, kocaman bir aile olmanın bilinciyle, gücünü karşılıklı saygı ve sevgiden alır. İşte bu sebeple sadece iş yerinde değil, hayatın her anında, yıllar geçse de kopmayan bir bağ oluşturur.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz