Atatürk Üniversitesi Lise Mezunu Hemşire Alımı

Yorum (2) Personel Alımları - Atatürk Üniversitesi Lise Mezunu Hemşire Alımı

Atatürk Üniversitesi yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın lise mezunu hemşire alımı yapacaktır.

Atatürk Üniversitesi  Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın 2014 Ortaöğretim KPSS94 puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak sıralamayla hemşire alımı yapacaktır.

Atatürk Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Müdürlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere 11 hemşire alımı yapılacaktır. Hemşire alımında aranan nitelik ise Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik bölümü mezunu olunması. Sözleşmeli hemşire için ödenecek brüt ücret 2.066 Türk Lirası. Brüt maaşın üzerinden herhangi bir ek ödeme yapılmayacaktır.

Atatürk Üniversitesi lise mezunu sözleşmeli hemşire alımına başvuracak adayların 657 sayılı kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olması gerektiği gibi, adayların başvuru tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olması gerekmektedir. 

Lise mezunu hemşire alımı ilanına başvurmak isteyen adayların, herhangi bir kurumda 4/B sözleşmeli personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 yıl geçmeden başvuru yapamazlar.  

Sözleşmeli lise mezunu hemşire alımında aranacak özel şartlar ise; hemşirelikte etik ve iletişim sertifika programına katılmış olmak ve belgelendirmek.

Başvurular, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılması gerekmektedir.

Baqvuru igin Gerekli Evraklar: 1- Niifus Ciizdan Fotokopisi 2- Diploma/ Gegici Mezuniyet Belgesi Fotokopisi 3- 2014 KPSS Ortaii[retim Sonug Qrktrsr 4- Personel Daire Bagkanh[rnrn Web Adresinden Temin Edilecek Bagvuru Formu 5- Hemqirelikte Etik ve itetigim Sertifika Programma Katrhm Belgesi

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.
Atatürk Üniversitesi Lise Mezunu Hemşire Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    ne zaman alım tarihi belli değil

  2. Ben hemsire mezunuyum lise sonum atamam olabilirmi dedi ki:

    Beyzanur

Yorum yaz