CarrefourSA Personel Eleman Alımı

Yorum yaz Eleman Alımları, Personel Alımları - CarrefourSA Personel Eleman Alımı

CarrefourSA Personel Eleman Alımlarına devam ediyor.

CarrefourSA Personel Eleman Alımı yapıyor. CarrefourSA’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Sizde CarrefourSA’da kariyer yaparak iyi para kazanmak istemezmisiniz? CarrefourSA’da işe başlayarak geleceği olan bir iş sahibi olabilirsiniz. Ayrıca CarrefourSA Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. CarrefourSA iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

CarrefourSA


İlk mağazasını 1960’ta Fransa’da açan Carrefour, bugün 35 ülkede, 15 binden fazla mağazasıyla yılda ortalama iki milyar kişinin alışverişlerinde tercih ettiği Avrupa’nın 1 numaralı perakende zinciridir.
Dünyada modern perakendeciliğin temelini oluşturan Carrefour, Türkiye’de ilk mağazasını 1993 yılında İçerenköy’de açtı. 1996 yılında da Sabancı Grubu ile işbirliği yaparak CarrefourSA ismini aldı, ilk Carrefour alışveriş merkezi de bir yıl sonra Adana’da hizmet vermeye başladı. 2005 yılının Mayıs ayında gerçekleştirdiği satın alma operasyonuyla ilk yerleşik süpermarket zinciri olan Gima ve Endi’yi satın aldı.
Bugün itibari ile Türkiye’de CarrefourSA :
– 8.000 çalışana sahiptir.
– Hipermarket, Süpermarket ve Ucuzluk Marketleri formatlarında faaliyet gösteren eksiksiz portföyü ile, Türkiye’deki müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli karşılayan bir markadır.
– Türkiye’nin 38 ilinde süpermarket ve 13 ilinde hipermarket olmak üzere toplam 200 mağaza ile faaliyet göstermektedir.
– Kasalardan yılda 125 milyondan fazla müşteri geçmektedir .
– 1.500’den fazla gıda ve gıda dışı marka üreticisi firma ile çalışmaktadır.
– 2008 yılında 108.6 Milyar Euro global bir ciro sağlamıştır.

CarrefourSA, Türkiye’de ucuz fiyat politikası, hijyen, ve sağlığa verdiği önem, yaptığı yatırımlar ve ihracatla modern perakendeciliğin temelini oluşturmaktadır. Düşük fiyat politikasını promosyonel aktivitelerle desteklemekte ve aynı zamanda piyasada yer alan tüm farklı ürün gruplarını bünyesinde barındırarak müşterilerine geniş bir ürün ve fiyat yelpazesi sunmaktadır. CarrefourSA “gıda güvenliği uygulaması” ile tüketici için oldukça önemli hale gelen bu alanda lider konuma gelmektedir. CarrefourSA, dünya çapında tüm Carrefour mağazalarında uygulanan kalite ve hijyen standartlarını ilk günden bu yana ülkemizde de başarıyla uygulayarak üreticiden rafa kadar kontrol zinciri ile tüketiciye ürünleri en sağlıklı biçimde ulaştırmaktadır.

Bugüne kadar yapılan yatırımların yanı sıra istihdam alanları da yaratan CarrefourSA, kurumsal çizgisinde önemli yer tutan İnsan Kaynağı’nı oluşturmak ve desteklemek konularında önemli politikalar uygulamakta ve sürekli geliştirmektedir.

CarrefourSA; sağlıklı çalışma koşulları, toplumsal gelişim, Türkiye’de bir ilk olan “Engelli Çalışanlara Meslek Edindirme” çalışmaları vb. tüm faaliyetleriyle sosyal sorumluluk projelerini önemsemekte ve yeniliklerle uygulanmasına özen göstermektedir.

CarrefourSA İnsan Kaynakları

CarrefourSA İnsan Kaynakları faaliyet gösterdiği her ülkede misyon, vizyon ve temel değerlerine uygun olacak şekilde;

Nitelikli iş gücünü şirketimize kazandırmak ve yatırım yapmak, çalışanların gelişimine katkı sağlamak, organizasyonu geliştirmek ve güçlendirmek, ücret yönetimi ve ödüllendirme sistemini yönetmek, çalışanların motivasyonunu ve bağlılığını arttırmak adına yoğun ve etkili biçimde çalışmaktadır.

CarrefourSA Personel Alımında Aranılan Genel Özellikler

Adayın çalışacağı pozisyon için gerekli eğitimi almış olması, CarrefourSA Kurum-Kültürüne ve diğer pozisyonlardaki ekip arkadaşlarına uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olması, ileriye yönelik amaç ve hedef oluşturması, çalışacağı pozisyona dair gerekli bilgilere sahip olması.

CarrefourSA İşe Alım Süreci

CarrefourSA perakende sektörünün Türkiye’de en önemli şirketleri arasında yer almaktadır. Bu başarıdaki en büyük etki hiç şüphesiz ki çalışma arkadaşlarıdır. Firma mevcut olarak bulunan ve yeni açılan boş pozisyonlar adına en doğru kişileri, en doğru işlere, en doğru zamanda yerleştirmeyi hedefliyor. İşe alım süreci bir takım aşamalardan oluşuyor. Mülakatlar telefon mülakatı, birebir mülakat, panel mülakatı ve toplu mülakat şeklinde olmaktadır. Pozisyon gereği yabancı dil testi, kişilik envanteri ve teknoloji testleri gerçekleştirilmektedir.
İlk mülakat İnsan Kaynakları Direktörlüğü-İnsan Kaynakları Operasyon Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilir. Adayın CarrefourSA bünyesine ve pozisyona uygunluğu ölçülür. Eğer uygun bulunursa ilgili bölüm yöneticisi ile görüşmek amacıyla ikinci mülakata davet edilir. Tüm bu süreç sonucunda adayın pozisyona uygunluğu onaylanırsa referans kontrolü ve işe alım süreci başlatılır. Başvuru yapan adayların tümüne e-mail, telefon veya kariyer portalları aracılığıyla sonuçlar bildirilir. Adayın pozisyona uygun olmadığı tespit edilirse ilerde uygun olabileceği açık bir pozisyon ihtimaline karşı CV’si veritabanında saklanır.
Aşağıda listelenen açık pozisyonlara online başvuru yaparak CarrefourSA CV’nizi gönderebilirsiniz.

CarrefourSA Çalışma Şartları ve Sosyal Olanaklar

Çalışma saatleri 08:00-17:30 arasıdır. Çalışanların 12:00-14:00 arasında uygun oldukları 1 saat süresince öğle molası verebilmektedirler. Yemekhane servisi mevcuttur. Çalışanlar ulaşım hizmetinden veya yol ücretinden faydalanabilmektedir. Çalışanlar CarrefourSA bünyesinde gerçekleşen tüm sosyal aktivitelere dahil olabilmektedirler.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz