Elmas Lojistik İş Başvurusu

Yorum yaz Genel - Elmas Lojistik İş Başvurusu

Elmas Grup Lojistik İK Politikası ve İş Başvurusu

Elmas Grup Lojistik İş başvurusu formu. Elmas Lojistik kimin. Elmas Lojistik çalışan memnuniyeti ve İnsan Kaynakları Politikası nedir. İşe alımlar ve personel eğitimi nasıl yapılıyor.

Elmas Group’ta her seviye çalişan için belirlenmiş yetkinlikler çerçevesinde işe alımlar gerçeklestirilmekte ve devamında çalişanlara, işe alimlarindan itibaren çalisma hayatlarının her devresinde eğitimler verilmekte ve kariyer planlari yapilmaktadir. Dış egitimlerde insan kaynakları danismanlik firmalarının, konularında uzman profesyonel egitimcilerden faydalanilmaktadir. İç egitimler Elmas Group yöneticileri tarafindan Kemalpaşa’da İzmir metropolünün gürültüsünden uzak 1000 m2 lik alanda kurulu egitim merkezinde verilmektedir. Periyodik performans degerlendirmeleri ve kişiye özel eğitim programlarıyla Elmas Group çalışanlarının belirlenen yetkinlikler çerçevesinde gelişimi sağlanmaktadır.

Terfi; Bireysel performansa baglidir. İstikrarli yüksek performans gösteren çalisan, Elmas Group insan kaynaklari birimi tarafindan yönetici yetistirme programina alinir. programi basariyla tamamlayan çalisanlar uygun pozisyonlara terfi ettirilir. Elmas Group sürekli müsteri memnuniyeti için sürekli çalisan memnuniyetini benimsemistir. Teknoloji dostu olan elmas group tüm çalisanlarina intranet ve internet imkani saglamaktadir. Ücretler, ay içerisinde ihtiyaçlarin daha rahat karsilanmasi için avans ve ay sonu ödemeleri ile iki asamali olarak düzenli ödenmekte, tamamen pozisyona ve performansa göre piyasa ortalamasinin altinda kalmayacak sekilde belirlenmektedir. Çalisma ortaminda “is stresini dislayan takim oyunu” anlayisi ile oda yerine açik ofis yapilanmasi tercih edilmistir.

Elmas Group’ta çalişan kalitesinin ve çalişan memnuniyetinin sürekli arttirilmasi esastir. Çalişan memnuniyeti anketleri; bireysel gelişim egitimleri ve sosyal faaliyetler; performans ve kariyer yönetim sistemleri; yemek, servis, internet gibi sosyal olanaklar; çalişma ortamında açık ofis yapilanmasi, havalandırmaya ve ışığa gösterilen özen; bu politikanın birer sonuçlarıdır.

Elmas Group Lojistik

1951 yılında, merhum Necdet ELMASOĞLU önderliğinde faaliyetine başlayan ve 1973 yılında Yaşar Holding ortaklığı ile Lojistik sektöründe yer alan Elmas, 1998 yılında yeniden yapılanarak 2. kuşak yöneticilerin liderliğinde kurumsal bir yapıda 63 yıldır hizmet vermektedir.

Uluslararası lojistik alanında Türkiyenin lider firmalarından olan şirket Avrupa’nın büyük gruplarından  Rhenus Lojistik ile güçlerini birleştirdi. Operasyon Elmas Lojistik’in Avrupa organizasyonunu Almanya ile Egeyi birbirine bağlayarak genişleyecek. Elmas Grup Lojistik ve Rhenus olarak 1 Mart 2017  itibarı ile işlemlere başladı.

Sizde Elmas Grup Lojistik’te çalışmak istiyorsanız  http://www.elmas.com.tr internet adresini tıklayarak Elmas Grup iş başvurusu formunu doldurabilirsiniz.

 

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz