Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Yorum yaz Sözleşmeli personel alımları - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sözleşmeli personel alımı yapıyor.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Ardahan Kafkas Arısı Üretim Eğitim ve Gen Merkezi Müdürlüğü’den sözleşmeli personel statüsünde görevlendirmek üzere Ziraat Mühendisi alımı yapacaktır. 

Aranan şartlar

– Yükseköğretim kuramlarının Lisans düzeyinde eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmak.
-Bakanlığımız tarafından düzenlenen ‘Ana Arı Yetiştiriciliği Sertifikasına’ sahip olmak.
-Bakanlığımızdan Ruhsatlı “Ana Arı Üretim İşletmelerinin” birinde en az bir yıl süreyle çalışmış olmak. (Tercih Sebebi olacaktır.)
-Arı Yetiştiriciliği, Arı Islahı veya Bal Analizleri Konularının Birinde Çalışma Yapmış olmak.(Tercih Sebebi olacaktır.)

Başvuru

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanına başvurmak isteyen adaylar, müracaatlarını bakanlığın tarim.gov.tr sitesinde bulunan başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup imzaladıktan sonra formda istenilen belgelerle beraber Sözleşmeli Personel Alımı ile ilgili gazete ilanının yayınlanmasının ardından 17.08.2015 tarihinden 07.09.2015 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Hayvancılık Genel Müdürlüğü, Eskişehir Yolu 9. Km. Lodumlu /ANKARA adresine şahsen veya son başvuru tarihinde belirtilen adreste olacak şekilde posta ile yapmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve diğer sebeplerle bu tarihten sonra müracaat edenler ile eksik ve hatalı belge ibraz edenlerin başvuruları kabul edilmeyecektir.

Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alım İlanı

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz