Havayolu Şirketinde Yüksek Maaşla Çalışma İmkanı

Yorum yaz Genel - Havayolu Şirketinde Yüksek Maaşla Çalışma İmkanı

Katar Havayolları Türk Personel Alımı Yapıyor

Yüksek maaşla yurtdışında yabancı şirkette çalışmak ister misiniz? Katar Havayolları’nda yüksek maaşla çalışmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Doha merkezli Katar Havayolları personel alımı yapıyor. Sizde havayolu şirketinde çalışmak istiyorsanız Katar Havayolları personel alımı fırsatını kaçırmayın. Yurtdışında çalışma imkanı.

 

Katar Havayolları personel alımı yapıyor.. Yabancı havayolu şirketi yabancı personel alımı ve Türk personel alımı yapıyor. Şirket Türk pilot ve kabin görevlisi alımı yapacak.

İşbaşvurusu İçin Neler İsteniyor

Katar Havayolları personel alımı başvurusunda yoğunluk bekleniyor. Katar Havayolu şirketinde çalışacak olan kabin görevlisinin maaşı 7.500 TL den başlayacak. İşe alımı gerçekleşen personelin maaşı tecrübesiyle birlikte ilerleyen dönemlerde 15 bin TL gibi çok iyi bir rakama yükselecek. İstenen kriterlere uyan işe alınan personele Doha’da ortak kullanımlı dairelerde verilecek. Katar’da artan personel ihtiyacından dolayı havayolu şirketi eleman alımının çoğunu Türkiye’den yapmak istiyor. Başvuru için pasaport, özgeçmiş, eğitim sertifikaları isteniyor. İşe alımlar ise İstanbul’da ve başvurular şahsen yapılacak.

Havayolları Şirketinde Maaş Ne Kadar Olacak

Katar Havayolu iş başvurusu kabul edilen adayların başlangıç maaşı vergisiz 1500 Euro olacak ve aylığı 733 Euro maaşla olan 6 aylık deneme süresine tabi tutulacak. Deneme süresinde başarılı olan personele konaklama, ulaşım ve tazminat gibi bir paket teklifi sunulacak. İş başvurusu olumlu geçen adaylar eğitime tabi tutulacak ve ilk 6 ayı deneme süresi olan 3 yıllık sözleşme imzalanacak.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz