İntema Operasyon Sorumlusu Alımı

Yorum yaz Genel - İntema Operasyon Sorumlusu Alımı

Eczacıbaşı İntema Personel Alımı yapıyor. Sizde Eczacıbaşı İntema’da çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz? İntema’da çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz.Eczacıbaşı İntema İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Eczacıbaşı İntema Biomarker Operasyon Sorumlusu Alımı

Proje kapsamında kliniğe gelen çağrıları yanıtlayacak Hekimlerle koordineli çalışarak gelen talepleri karşılayabilecek,  kargo organizasyonlarının takibini gerçekleştirebilecek laboratuvardan gelen testleri takip edecek operasyon sorumlusu alımı yapılacaktır.

Aranan Özellikler

  • Tercihen üniversitelerin “Tıbbi Sekreterlik” bölümünden mezun,
  • Benzer bir alanda min. 1 yıl tecrübeli,
  • İletişim yönü güçlü,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış.

İntema personel alımı için son başvuru tarihi 30 Nisan 2018 dir.

 

Biomarker Nedir

“Normal biyolojik süreçler, patolojik süreçler veya terapötik bir işleme karşı farmakolojik cevabın göstergesi olabilen, objektif olarak ölçülüp değerlendirilmesi yapılabilen özelliğe “biyobelirteç” denir. Bu tanım 2001 yılında, “BiomarkersDefinitions Working Group” tarafından yapılmıştır.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz