İntema Personel Alımı

Yorum yaz Genel - İntema Personel Alımı

İntema Proje Sorumlusu Alımı yapıyor. İntema Personel Alımı yapıyor. Sizde İntema’da çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? İntema’da çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. İntema İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Profili

Eczacıbaşı İntema Adana Mağaza’sında görevlendirilmek üzere “Proje Sorumlusu” aranmaktadır. İşe alınacak olan personel mağaza müşterilerine ürünlerin tanıtımını, projelendirmesini ve satışını gerçekleştirmek, satış sonrası faaliyetlerin zamanında, doğru ve eksiksiz gerçekleşmesi için gerekli koordinasyon ve takibi yapmak, müşteri memnuniyetini arttırıcı çalışmalarda bulunmakla sorumlu olacak.

Aranan Özellikler

Üniversitelerin mimarlık ve iç mimarlık bölümlerinden mezun, tercihen perakende satış / mağazacılık konusunda en az iki yıl deneyimli olmak, sürücü belgesine sahip olmak ve aktif araç kullanmak, Autocad kullanımı konusunda yetkin olmak, MS Office programlarını etkin kullanmak, askerliğini tamamlamış olmak (erkek adaylar için).

İntema Proje Sorumlusu alımı için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2018.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz