İpragaz Personel Eleman Alımı 2018

Yorum yaz Eleman Alımları - İpragaz Personel Eleman Alımı 2018

İpragaz Personel Eleman Alımı 2018

İpragaz Personel Eleman Alımlarına 2018 yılında da devam ediyor. Eğer sizde İpragaz’da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

İpragaz Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde İpragaz’da çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? İpragaz’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca İpragaz’ın Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. İpragaz iş başvurusu yapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilir, ayrıca İpragaz çalışan yorumlarını inceleyebilirsiniz.

İpragaz A.Ş. İstanbul Avrupa Yakası Personel Alımı İş İlanı

İpragaz A.Ş. İstanbul Avrupa Yakasında Satış Planlama Uzman ve Uzman Yardımcısı personel alımı yapıyor.

Genel Nitelikler
Enerji sektöründe öncü şirket, Dökme Gaz Satış Birimi, Satış Planlama Bölümü’ne bağlı olarak, Merkez Ofis’te görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip takım arkadaşı arıyor.
Üniversitelerin tercihen İşletme, İktisat, İstatistik, Mühendislik bölümlerinden mezun planlama ve raporlama konularında en az 2 yıl tecrübeli, ileri derecede İngilizce bilen, MS Office programlarını (özellikle Excel) ileri seviyede bilen ve tercihen SAP/R3 kullanabilen, analitik düşünme yeteneğine sahip, yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olması aranan genel nitelikler arasında.

İş Tanımı
Sahada fiili olarak yapılan aktivitelerinin ana veri girişlerini yöneterek raporlamaya uygun hale getirmek, müşteri fiyatlandırması yapmak ve saha personelinin hedef ve prim sürecini yönetmek.

İPRAGAZ A.Ş.

İpragaz, Eureka Metal A.Ş. adıyla 1961 yılında kurulmuş, sektördeki ilk tüp dolumunu gerçekleştirmiş, İzmit Yarımca’da, Türkiye’nin ilk Resmi Sıvılaştırılmış Petrol Gazı (LPG) dolum tesisini ve dolum istasyonlarını faaliyete geçirmiştir. Şirket, 1966 yılında, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) ile birleşerek, İpragaz A.Ş. adını almıştır. 1992 yılında özelleştirilen İpragaz, Fransız Primagaz bünyesine katılmıştır. 1999 yılında Primagaz’ın da dünyanın en büyük LPG dağıtım firması Hollandalı SHV Energy tarafından satın alınması ile İpragaz, SHV ailesinin bir parçası haline gelmiştir.

27 ülkede faaliyet gösteren SHV Energy, 14.000 çalışanı ve 6 milyar €’yu aşan cirosu ile milyonlarca tüketiciye LPG ulaştırmaktadır. SHV Energy, 6 milyon tonluk satış hacmiyle dünyanın en büyük LPG şirketidir. 100 yılı aşkın bir süredir son tüketicilere ve iş yerlerine enerji sağlayan SHV Holdings N.V. ailesinin bir üyesidir. SHV aynı zamanda, yan kuruluşu The Clean Energy Company ile; yenilenebilir enerji teknolojileri alanında da faaliyet göstermektedir. www.shvenergy.com

Enerji Sektörünün Devi

Türkiye enerji sektörünün ‘Mavi Dev’i İpragaz, 50 yılı aşkın tecrübesiyle ve gerçekleştirdiği ilklerle, Türkiye’deki Likit Petrol Gaz (LPG) sektörünün öncüsüdür. Türkiye’nin en büyük 25 firması arasında yer alan İpragaz; Türk LPG sektörünü kurmasının yanı sıra, gerek şirket hacmi, gerek Türkiye’nin her tarafında sağlamış olduğu istihdam imkanları ile Türk Ekonomisi’ne 1961’den bugüne önemli katkılarda bulunmaktadır.

İpragaz, halen Türkiye genelinde 10 Tüplü Satış Müdürlüğü, 7 Tüplü Saha Ofisi, 13 Dökme ve Otogaz Bölge Satış Müdürlüğü, 6 Dökme ve Otogaz Satış Ofisi, 16 LPG Dolum Tesisi, 3 LPG Stoklama Terminali ve 8 adet tüp ve emtia deposuna sahiptir. İpragaz bu iş yerlerinde görev yapan 1.200’ü aşkın personeli ve Türkiye’de 3.000’i aşkın tüpgaz ve otogaz bayisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

İlk Otogaz İstasyonu

İpragaz, 1996 yılında Türkiye’de “ilk resmi otogaz istasyonu”nu açarak, bu tarihten itibaren de özel ve ticari otomobillerde kullanılan “Otogaz” segmentinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Halen ülke genelinde 400’ü aşkın İpragaz markalı otogaz istasyonu ile hizmet vermeye devam etmektedir. İpragaz 2004 yılı sonu itibariyle de LNG (sıvılaştırılmış doğal gaz) çalışmalarını başlatarak Türkiye geneli sanayi müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. İpragaz, 1 Eylül 2012 itibari ile İpragaz Elektrik ile elektrik toptan satışını başlatarak, tüm Türkiye’de ‘serbest tüketici’lere hizmet vermeye devam etmektedir.

İlklerin ve Enlerin Markası

Türkiye enerji sektörünün “Mavi Dev”i İpragaz, gerçekleştirdiği birçok ‘ilk’ ve ‘en’lerin yanı sıra önemli bir adım daha atarak GO Yakıt markası ile akaryakıt sektörüne de girdi. İpragaz, öncülük ettiği LPG’nin yanı sıra başarılarını Avrupa’ya taşıdığı LNG dağıtımı ve ‘elektrik toptan satışı’nın ardından akaryakıt alanına da girerek, artık “tek çatı altında komple çözümler sunan” bir enerji markasına dönüşüyor.

İpragaz halen SHV Energy Asya ve Doğu Avrupa Bölgesi’nin merkezi konumundadır. SHV Energy’nin Polonya, Macaristan, Türkiye, Hindistan, Pakistan, Çin ve Filipinler’deki organizasyonları İstanbul’a bağlıdırlar. İpragaz, tüketicilerinin LPG kullanımı ile ilgili tüm sorularını 7 gün 24 saat kesintisiz olarak 444 İPRA (4772) numaralı Tüketici Danışma Hattı‘nda cevaplandırmaktadır.

İpragaz İş Başvuruları Nasıl Yapılır

Sizde İpragaz’da çalışmak istiyorsanız başvurularınızı internet sitesi aracılığıyla yapılabileceğiniz gibi, çalışanların ya da danışman şirketlerinin önerileri gibi farklı kaynaklardan da iletilebilirsiniz. İletilen tüm başvurular, İnsan Kaynakları veritabanına kaydedilir. Yıllık yapılan işgücü planlaması doğrultusunda pozisyon açığı olduğu takdirde, bu veritabanından araştırma yapılarak, iş tanımları ile gerekli niteliklere uyan adaylardan bir havuz oluşturulur. İpragaz vizyon, misyon ve ortak değerlerine uygun olmanın yanı sıra, İpragaz temel yetkinliklerine ve pozisyonun gerektirdiği iş ailesi yetkinliklerine uygunluk, aday seçiminde aranan temel kriterlerdir.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz