İzocam Eleman Alımı

Yorum yaz Genel - İzocam Eleman Alımı

İzocam Personel Eleman Alımı İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci

İzocam Personel Alımı yapıyor. Sizde İzocam’da çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz? İzocam’da çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. İzocam İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek, iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

İzocam İnsan Kaynakları

Eğitim ve Gelişim Programları

Her yıl uygulanan yetkinlik değerlendirme ve hedef bazlı performans değerlendirme sonuçları da dikkate alınarak, kariyer planları ve gelişim ihtiyaçları doğrultusunda çalışanlara belirli bir plan çerçevesinde mesleki, teknik, kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği, bgys, kişisel gelişim, yabancı dil ve bilgisayar kategorilerinde eğitimler düzenlenmektedir.

Ücret Politikası

Aylık sabit ücret ödenmektedir. Çalışanla karşılıklı mutabık kalınan hedeflere ulaşma oranına bağlı olarak yılda bir kez genel ücret ayarlaması yapılmaktadır.

Yükselme Olanakları

Yetkinlik değerlendirme sistematiği, performans sonuçları ve çalışanlar ile yapılan kişisel görüşmelerle desteklenen potansiyel tespiti ve kariyer planlaması doğrultusunda yükselme olanakları belirlenir.

Sosyal Olanaklar

Şirket destekli özel sağlık sigortası ve şirket destekli bireysel emeklilik sigortası uygulaması bulunmaktadır. Ayrıca sosyal/kültürel/sportif etkinlikler belirli bir takvim içerisinde düzenlenmektedir. Yemek ve servis olanakları bulunmaktadır.

Askerlikle İlgili Tutumlar

Çalışanların askerliğini tamamlamış olması tercih edilmektedir.

Çalışma Saatleri/Fazla Mesai

Genel Müdürlük Normal çalışma saatleri hafta içi 08:00 – 17:30 arası

Vardiyalı çalışma saatleri 07:00-15:00/15:00-23:00/23:00-07:00

İzin Politikası

Yıllık ücretli izine, işe girişten bir yıl sonra hak kazanılır.

İşe Alınacak Kişilerde Aranılan Nitelikler

Asgari Eğitim Düzeyi

Meslek Lisesi/Lise Üniversite (Vardiyalı üretimde çalışan operatör/usta seviyesi çalışanlarımız için)
Lisans ve Lisans üstü (Uzman/Mühendis/Sorumlu/Memur seviyesi çalışanlarımız için)

Kişilik Özellikleri

Başarılı insan ilişkileri kurabilen, sorumluluk alabilen, öğrenmeye ve yeniliklere açık, kendine güvenen, dinamik, yaratıcı ve azimli.

Yabancı Dil

Pozisyonlara ilişkin yabancı dil düzeyi belirlenmiş olup, özellikle ofis içi tüm pozisyonlarda minimum intermediate düzeyde İngilizce bilmek tercih edilmektedir. İhtiyaç duyulan koşullarda ileri düzeyde İngilizce ya da ikinci bir dil ihtiyacı söz konusu olabilir.

Deneyim

Pozisyona göre değişiklik gösterir.

İşe Alım Prosedürü

İnternet iş arama siteleri ve web sitemiz üzerinden yapılan başvurular incelenerek uygun görülen adaylar İnsan Kaynakları yetkilileri ile görüşerek öndeğerlendirmeden geçirilir. Aranan niteliklere sahip adaylar, detaylı görüşme için çalışması öngörülen bölüm yetkilileri ve İnsan Kaynakları Yöneticisi ile görüştürülür. Pozisyonun gereklilikleri doğrultusunda, belirli testlerle desteklenen görüşmeler sonucunda adaylar uygun pozisyonlara yerleştirilir.

Staj Olanakları

Şirketimize staj başvuruları her yıl 01 Ocak – 15 Nisan tarihleri arasında yapılmaktadır. Değerlendirmeler sonucunda staja kabul edilip edilmediğiniz bilgisi size en geç 15 Mayıs tarihine dek bildirilmektedir.

Şirketimizde sadece zorunlu kabul edilmekte olup buna ek olarak 5510 sayılı kanuna istinaden üniversite stajerlerinin de lise stajerleri gibi okulları tarafından sosyal güvence kapsamında sigortalı olmaları gereklidir. Dolayısı ile zorunlu staj olsa dahi okulları tarafından sigortalılık durumları gerçekleşmeyen stajyer adaylarının staj yapabilmeleri söz konusu olmayacaktır.

Ayrıca iş güvenliği ve sağlığı nedeni ile üretim – fabrika sahası içerisinde yer alan birimlerde staj yapma olanağı verilmemektedir. Üretim stajı başvuruları kabul edilmemektedir.

Staj yapılabilecek bölümlerimiz:

Maltepe Lokasyonunda : Muhasebe, Finansman, İnsan Kaynakları, Bilgi Sistem, Üretim Planlama ve Lojistik, Mühendislik (Ofis içi-Yatırım/Proje Yönetimi), Teknik Pazarlama, Tanıtım – Reklam ve Halkla İlişkiler, Kurumsal İletişim, İhracat

Dilovası Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Gebkim Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Tarsus Lokasyonunda : Muhasebe, İnsan Kaynakları, Laboratuvar,

Yukarıda belirtilen lokasyon ve kapsam dışında stajyer kabul edilememektedir.

İzocam Personel Eleman Alımı iş başvurusunda bulunmak için http://www.izocam.com.tr/ adresini ziyaret ediniz.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz