KKTC’de Çalışma Fırsatı

Yorum yaz Otomobil, Yurtdışı iş fırsatları - KKTC’de Çalışma Fırsatı

GÜNSEL Yazılım ve Bilgisayar Mühendisi Kadrosuna Personel alımı yapıyor.

KKTC’nin ilk yerli otomobil firması GÜNSEL Mühendis kadrosuna personel alımı yapıyor. Kıbrıs’ta çalışma imkanı Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk yerli otomobil projesi olan GÜNSEL’le geliyor.

Günsel İş İlanları

Günsel üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, gömülü Linux dağıtımlarında deneyimli, QT ve benzeri araçlarla cross-platform yazılım geliştirme konusunda deneyimli, C, C#, C++, Java dillerinde deneyimli, OpenGL konusunda bilgi sahibi, sıralı iletişim protokolleri (CAN, SPI, UART) konusunda bilgi sahibi, iyi derecede İngilizce bilen ve İngilizce doküman hazırlayabilecek, yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, takım çalışmasına yatkın, seyahat engeli bulunmayan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Lefkoşa’da ikamet edebilecek adaylar arıyor.

GÜNSEL Projesi

Dr. Suat Günsel’in 50 yıl önce kurduğu kendi otomobilini üretme hayali, Kurucu Rektörü olduğu Yakın Doğu Üniversitesi’nde “GÜNSEL” adıyla hayata geçiriliyor.

Dr. Suat Günsel’in çocukluk hayali ile başlayıp, zamanla bir vizyona dönüşen ve yıllar içinde Yakın Doğu Ailesinin değerli mensuplarının birikimleri, yaratıcılıkları ve emekleriyle vücut bulma aşamasına gelen KKTC’nin ilk yerli otomobilini üretme hedefi, “Gerçeğe dönüşen bir hayal” olarak nitelendiriliyor.

Dr. Suat İrfan GÜNSEL Kimdir

Suat İrfan Günsel 1952 yılında KKTC’nin Baf bölgesinde doğdu. İngiliz Koleji’nde öğrenim gördü. Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin fizik bölümünde lisans eğitimini tamamladıktan sonra yine aynı üniversitede eğitim psikolojisi dalında doktora yaptı. 1988 yılında Yakın Doğu Üniversitesi‘ni kuran Günsel, evli ve üç çocuk babasıdır.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz