Köye Dönüş İçin Hibe Kredisinde Yeni Düzenleme Gündemde

Yorum yaz Genel - Köye Dönüş İçin Hibe Kredisinde Yeni Düzenleme Gündemde

Köye Dönüş İçin Verilen Hibe Kredide Yeni Düzenleme

Genç Çiftçi Projesi nedir? Proje kapsamında kimlere ne kadar kredi veriliyor. Yiyecek ya da hammadde elde etmek için hayvan yetiştiren ve tarımla uğraşan kişilerin yararlanabileceği Genç Çiftçi Projesi 2018 in ayrıntıları yazımızda..

Genç Çiftçi Projesi

Köye dönüşü hedefleyen ve 2 yıldır verilen hibe kredilerde bakanlık artışa gitmeyi planlıyor. Proje kapsamında iki yıldır verilen 30 bin TL lik hibe kredinin 2018 yılında 50 bin TL ye çıkarılması gündemde. Ancak geçtiğimiz yıllarda başvuru yapıp projesi kabul edilmeyenler tekrar başvuru yapamayacak. Genç Çiftçi Projesi ne çalışanlar ve öğrencilerin başvuruları da değerlendirilmeyecek. Projeden yararlanmak isteyenlerin 41 yaşını geçmemiş olması zorunlu.

Köye dönüş için hibe krediden yararlanıp çiftçilik yapacakların 3 yıl boyunca aynı adreste ekim yapması zorunlu. Genç Çifti Projesinden hibe kredi kazananlardan hayvancılık yapacak olanların ise 3 yıl boyunca hayvanlarını satmama şartı var. Bu süre zarfında projeler Bakanlık tarafından denetlenecek. Çiftçilik yada hayvancılık için projesi kabul edilip kredi alanlar bir başka iş yapamayacak.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz