Kuleönü Belediyesi Geçici İşçi Alımı

Kuleönü Belediyesi geçici işçi alımı yapıyor. Kuleönü Belediyesi geçici işçi alımı ilanına kişisel durumu “normal” olanlarla birlikte “eski hükümlü, engelli ve terörle mücadelede yaralananlar” iş başvurusu yapabilir.

Kuleönü Belediyesi İşçi Alımı

Kuleönü Belediyesi geçici işçi alımı yapıyor.  Isparta İŞKUR birimleri tarafından yayınlanan iş ilanına göre Kuleönü Belediyesi büro işçisi olarak görevlendirmek üzere geçici işçi alımı yapıyor. Çalışma süresi 5 ay 29 gündür.

KULEÖNÜ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

Genel Şartlar ve Notlar
TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır. Çalışma süresi 5 (beş) ay 29 (yirmi dokuz) gündür.

Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Deneyim (Ay) Öğrenme Türü
Büro İşçisi
Kişisel Bilgiler
Cinsiyet Yaş Aralığı Boy Aralığı Kilo Aralığı
Kadın
Erkek
Öğrenim Bilgileri
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : Lisans
Kura Bilgileri
Kura Yeri : KULEÖNÜ BELEDİYESİ HİZMET BİNASI
Kura Tarihi : 06.03.2015
Kura Saat Dilimi : 10:00 – 11:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : KEMAL MAH. BELEDİYE CADDESİ NO:21 32110 ISPARTA MERKEZ ISPARTA / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri : ISPARTA MERKEZ
İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı : SEZAİ ÇAKIR(BELEDİYE BAŞKANI)
Ünvanı :
Telefon No : 0 532 317 24 38
E-Posta :
Diğer Bilgiler
İşveren Türü : Kamu
Toplam Açık İş Sayısı : 1
İş Sözleşmesi Tipi : Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli : Tam Süreli
Sürücü Belgesi : B [Deneyim: 4(Yıl)]
memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz