Memur adayları müjde 17 bin 610 memur alımı yapılacak

Yorum (8) Memur Alımları - Memur adayları müjde 17 bin 610 memur alımı yapılacak

Memur adayları bu habere çok sevinecek! 17 bin 610 memur alımı yapılacak! TBMM Genel kurulunda torba tasarı kabul edildi. 15 bin polis memuru ve 2610 sosyal güvenlik denetmen yardımcısı kadrosu ihdas edildi.

Memur adayları bu habere çok sevinecek! 17 bin 610 memur alımı yapılacak! TBMM Genel kurulunda torba tasarı kabul edildi. 15 bin polis memuru ve 2610 sosyal güvenlik denetmen yardımcısı kadrosu ihdas edildi.

Vatandaşlar arasında Torba yasa yada torba tasarı olarak bilinen Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde değişiklik yapılmasına dair kanun tasarısı dün Türkiye Büyük Millet Meclisi TBMM Genel kurulunda kabul edildi. 15 bin polis memuru alımı, bin 610 sosyal güvenlik denetmeni,1000 sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı için kadrolarda ihdas edilmiş oldu

Hatırlayacağınız gibi 15000 polis memuru alımı ve 2610 sosyal güvenlik denetmeni ve yardımcısı alımı ile ilgili tasarının meclis komisyonuna alındığını 28 Mart 2016 tarihinde yaptığımız haberler ile sizler ile paylamıştık. TBMM Genel Kurulu, Dün yani 14 Nisan 2016 tarihinde Başkanvekili Pervin Buldan başkanlığında toplandı. Bazı milletvekillerinin konuşmalarının ardından TBMM Genel Kurulunda, torba kanun tasarısının görüşmelerine geçildi. Torba kanun ve torba tasarı meclis kurulunda kabul edildi. Önümüzdeki günlerde resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girecek. 15000 polis memuru alımı, SGK 2610 sosyal güvenlik denetmeni ve yardımcısı alımı içinde kurumlar önümüzdeki haftalarda yada aylarda ilan metinleri yayınlayacaklar.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.
Memur adayları müjde 17 bin 610 memur alımı yapılacak yazısına yapılan yorumlar
 1. murat cokan dedi ki:

  Nazaman memur alacaklar ben kayıldır isizim geleyim şaşmış ne yapacağı bilemiyorum artık cocuklarımın ihtiyaclarimı karşılamıyorum yardimcı olun

 2. alın main alınıyor da biz atanacagiz ya yaş sorunu çıkıyor ya boy sınırı çıkıyor ve ya yahut ismi o olsun yada şu olsun çok hak yeniyor kul hakkı ALLAH'IN affetmedigi bir hak tır kendi leribilir dedi ki:

  Cahit

 3. selma dedi ki:

  engelli memur alınız lütfen

 4. mehmet özoğurlu dedi ki:

  selam ben 8 sene özel güvenlik yapmişim iş fark etmez sehir de ayni herdede calişirim.

 5. Ömer Hacıoğlu dedi ki:

  meslek lisesi mezunuyum özel sektörde çalışıyorum devlet memurluğuna geçiş yapmak istiyorum artık özel sektör patronları kriz var diyerek 6 ay dolmadan işten çıkarıyor.

 6. TURKHAVA YOLLARI ALIM YOKMU dedi ki:

  MURAT

 7. fatma dedi ki:

  Önlisans maliye mezunuyum ayrıca dgs yaptım kamu yönetimi son sınıfım memurluk istiyorum lütfen yardımcı olun

 8. şaban depecik dedi ki:

  lise mezunuyum işsizim yardımcı olursanız sevınırım

Yorum yaz