Migros Personel Eleman Alımı

Yorum yaz Eleman Alımları, Personel Alımları - Migros Personel Eleman Alımı

Migros Personel Eleman Alımı 2018

Migros Personel Eleman Alımlarına 2018 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Migros’ta çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Migros Personel Eleman Alımıyapıyor. Sizde Migros’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Migros’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Migros’un Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Migros iş başvurusuyapmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Migros Hangi İllerde Eleman Alımı Yapacak

Migros 2018 yılında da Türkiye genelinde personel alımı yapmaya devam ediyor. Migros Mağaza Personel Kadrosu‘nda 2018 yılında Türkiye genelinde mağaza personeli, sıcak satış fırın elemanı, kasiyer, kasap, tezgahtar, şarkütör, meyve sebze tezgahtarı, sezonluk kasiyer, sezonluk tezgahtar, sezonluk kasap, PO MJET mağaza personeli, sezonluk şarkütör, taze gıda personeli açık pozisyonlarına eleman alımı yapacak.

Ayrıca Migros Bursa Mağazası‘na sezonluk mağaza personeli ve İstanbul Migros Mağazaları Kozmetik satış elemanı alımı yapacak.

 

Migros Ticaret A.Ş

Türkiye’de modern perakende sektörünün öncüsü olan Migros, günümüzde çok geniş kullanım alanlarına sahip olan mağazalarında, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kırtasiye, züccaciye, beyaz eşya, kitap, kaset ve konfeksiyon gibi bölümleriyle hemen hemen tüm müşteri gereksinimlerini karşılamaktadır.

Sahip olduğu insan kaynağına olan güvenin yanı sıra, teknolojik gelişmelerin faydasını müşterilerine sunma çabasında olan Migros, bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile de sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren müşteri beklentilerinin önünde ve talebe yakın duran Migros, perakende sektöründe yenilikçilik ve gelişimle anılmaktadır. Her geçen gün hizmet verdiği il sayısını yeni mağazalarla genişleten Migros, Türkiye’nin öncü perakendecisidir.

 

İşe Alma ve Yerleştirme

Migros’ta İşe Alma ve Yerleştirme ‘nin temel amacı, şirket kültürüne ve ortak değerlerine uygun, pozisyonların gereksinimlerini en ileri seviyede karşılayacak , kurumu geleceğe taşıyacak çalışanları cezbetmek ve seçmek ve en uygun pozisyona yerleştirmektir. Migros’da işe alma ve yerleştirme, pozisyonlar bazında açıkça belirlenmiş yetkinlik ve mesleki beceri profilleri uyarınca mülakat, panel ve testler gibi modern değerlendirme yöntemleri ve araçları ile gerçekleştirilir.
Migros T.A.Ş., seçme yerleştirmenin temelinde, çağdaş, güvenilir,ayrımcılık gözetmeyen, yasalara ve insan haklarına saygılı tutumunu çalışanlarına olduğu kadar çalışan adaylarına da uygulamaktadır.

 

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz