Phillip Morris Açılan Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor

Yorum yaz İşçi Alımları - Phillip Morris Açılan Pozisyonlara Personel Alımı Yapıyor

Phillip Morris’de Açılan Pozisyonlar İçin İş İlanları

PHILSA  Elektrik/Elektronik Teknisyeni, Üretim Operatörü, Kalite Güvence Teknisyeni ve Saha Satış Sorumlusu kadrolarına personel alımı yapıyor.

Philip Morris SA Elektrik/Elektronik Teknisyeni Personel Alımı

Philip MorrisSA İzmir Torbalı’daki fabrikasında çalışmak üzere üretim, iş güvenliği ve kalite gereklerinin yerine getirilmesi için elektronik bakım ve proses kontrolünü yapacak Elektrik/Elektronik Teknisyeni arıyor.

Başvuru yapacak adayların Teknik Lise veya Teknik Yüksekokul; Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Otomasyon Kontrol Sistemleri bölümü mezunu, en az 5 yıl Elektrik/Elektronik/Mekatronik/Otomasyon Teknisyeni olarak deneyim kazanmış, makina yazılımları, Siemens S5, Siemens S7, Allen Bradley rslogix 5000, Beckhoff Twincat yazılım dillerinden en az birini çok iyi seviyede bilen, askerlik hizmetini tamamlamış (Erkek adaylar için) olması gerekmektedir.
İşe alınacak personel üretim makinelerinin tüm yazılımsal değişikliklerini yapmak, üretim ekipmanlarının ve makinelerin elektrik/elektronik sistemlerin kurulumunu ve değişiklikleri yapmak, üretim ekipmanlarının ve makinelerin elektrik/elektronik sistemlerinin periyodik bakım, arıza onarımlarını yapmak, verimlilik, kalite ve iş güvenliği amaçlarını gerçekleştirmek için ilgili kişilerle işbirliği yapmak, yedek parça ihtiyaçlarını önermek ve kullanımlarının etkinliğini izlemekle görevlerini üstlenecek.

Philip MorrisSA Üretim Operatörü Personel Alımı

Philip MorrisSA İzmir Torbalı’daki fabrikasında çalışmak üzere Üretim Operatörü arıyor. Philip Morris İş başvurusunda bulunacak adayların, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise veya MYO; Makina, Motor, Metal veya Torna Tesviye bölümü mezunu ve en az 3 yıl sanayide Makina Operatörü veya Bakımcı olarak deneyim kazanmış (Erkek adaylar için) askerlik hizmetini tamamlamış şartı aranıyor.
İşe alınacak personel üretim malzemelerinin kalite ve spesifikasyonlarını kontrol etmek, Prosedürlere uygun olarak üretimde kullanılan malzemelerin sayımını gerçekleştirmek, sorumlu olduğu bölgeyi ve ekipmanı temiz ve düzenli tutmak, ekipman kullanım ve bakım kurallarını takip etmek, üretim akışının ve sürekliliğinin sağlanması için fabrika dahilindeki diğer bölümlerle işbirliği yapmakla görevli olacak.

Philip MorrisSA Satış Sorumlusu Personel Alımı

Philip Morris Saha Satış Sorumlusu ilanı sene boyu açık olacak bir pozisyon olup, başvuran aday bilgileri, firmanın veritabanında saklı tutulacak ve organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda ileride oluşacak pozisyonlar için değerlendirmeye alınacaktır.
İstanbul, İzmir ve Ankara Bölge Müdürlüklerinde Philip Morris ürünlerinin satış ve dağıtımında görevlendirilmek üzere ‘Saha Satış Sorumluları’ aranıyor.

Başvuru yapacak adayların tercihen Üniversite Mezunu, 1-2 yıl sahada satış pozisyonlarında deneyim sahibi, satış alanında kariyer hedefleyen, iyi seviyede İngilizce bilen, insan ilişkileri ve problem çözme becerileri kuvvetli, müşteri odaklı ve takım çalışmasına yatkın, B tipi sürücü belgesine sahip ve aktif sürüş deneyimi olan, askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olması şartı aranıyor.
Philip Morris iş başvurusu kabul edilip işe alınacak personel sorumlu olduğu bölge içindeki bayileri ziyaret ederek satış yapacak. Bayilere yeni ürünlerle ilgili bilgilendirme yaparak ticari ilişkiler kurmak ve geliştirmek ayrıca aylık satış planlarını etkin şekilde uygulamakla sorumlu olacak.

Philip MorrisSA Kalite Güvence Teknisyeni Personel Alımı

Philip Morris İzmir analitik laboratuarında görevlendirilmek üzere Kalite Güvence Teknisyeni alımı yapılacak.
Philip MorrisSA iş başvurusunda bulunacak adayların Teknik Yüksekokul veya Üniversite mezunu (tercihen Kimya Bölümü), tercihen akıcı İngilizce yazma ve konuşma becerisi yüksek, SAP, PLM gibi sistemlerin kullanımına hakim olan, İyi düzeyde excel ve powerpoint bilgisi olan,İyi düzeyde problem çözme becerisi ve analitik düşünceye sahip, iyi düzeyde iletişim becerisi (yazılı ve sözlü), takipçi, proaktif, pozitif olan ve ekip çalışmasına uygun olması isteniyor.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz