Şefaatli Belediyesi Personel Alımı

Yorum (1) Belediye Memur Personel İşçi Alımları - Şefaatli Belediyesi Personel Alımı

Şefaatli Belediyesi sözleşmeli personel alımı yapıyor. Şefaatli Belediyesi 1 adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır.

Şefaatli Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

YOZGAT İLİ/ ŞEFAATLİ BELEDİYE BAŞKANLIĞI

TAM ZAMANLI SÖZLEŞMELİ TEKNİK PERSONEL ALIM İLANI

a) 5393 sayılı Belediyeler Kamın un un 49. Maddesi gereğince boş bulunan aşağıda sınıfı , unvanı , adedi , cinsiyeti, öğrenim durumunu belirten 1 adet tam zamanlı sözleşmeli teknik personel alımı yapılacaktır.

Sıra No. Sözleşmeli Çalışacak Ünvan Sınıfı Adedi Öğrenim Durumu
1 Tekniker

Metalürji ve Malzeme

T.H.S. 1 Önlisans

Metalürji ve Malzeme mezunu

1-) Giriş Sıanv Şekli : Sözlü mülakat olarak tek aşama yapılacaktır.

2-)Sözlü Sınav Tarihi – Yeri: 28.01.2015 Çarşamba günıi saat 10:00 1 da Belediye Başkanlığı, İmar ve Şehircilik Müdürlüğü salonunda yapılacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki, genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup olmadığı göz Önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için İstenen belgelere gerçeğe aylan beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz. Göreve başlatılsalar bile iptal edilir.Bu kişiler hiçbir hale talep edemezler ve haklarında 29/09/2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun İlgili hükümleri uygulanır.

ŞEFAATLİ BELEDİYESİ PERSONEL ALIM SINAVI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI

1. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunun 48 . Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olup , konusunda faaliyette bulunup en az 2 yıllık deneyimi olmak.

3. Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak,

4. Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere , ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlara , zimmet .ihtilas, i iti kap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik , inancı kötüye kullanma , yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma . Devlet sırlarım açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.

5. Herhangi bir sosyal Güvenlik kurumundan emeklilik ve yaşlılık aylığı almamak ve başka bir kurum ile sözleşmesi bulunmamak.

6. KPSS puanı KPSSP93 den 60 ve üzeri puan almak.

BAŞVURU ŞEKLİ : Adayların 26,01.2015-27.01.2015 tarihleri arasında pazartesi- salı günü

Şefaatli Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.Dİğer başvurular kabul edilmeyecektir.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER

1. Başvuru dilekçesi

2. Öğrenim durumu belgesi fotokopisi

3. Nüfus cüzdan fotokopisi

4. Adli sicil kaydı

5. Yerleşim yeri belgesi

6. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.
Şefaatli Belediyesi Personel Alımı yazısına yapılan yorumlar
  1. ALİ DÖNMEZ dedi ki:

    SLM BEN ALİ MALATYADA İKAMET EDİYORUM 04/03/1970 DOGUMLUYUM G VE B SINIFI EHLİYETİM VAR 28 YILDIR İŞ MAKİNALARI OPARATÖR VE FORMEN OLARAK 13 YILDIR ÇALIŞIYORUM YOL BARAJ DENİZ İŞLERİ İŞLERİNDE GÖREV ALDIM ENKA TEKNİK HAS ÇALIK ŞANTİYELERİNDE ALTYAPI ÇAVUŞU OLARAK ÇALIŞTIM BİR ÇOK FİRMADA GÖREV YAPTIM BÜTÜN İŞ MAKİNALARINI KULANIYORUM BANA GÖRE UYGUN BİR İŞTE ÇALIŞMAK İSTERİM SAYGILARIMLA 0536 02 02 608 NOLU TELEFONDA ULAŞA BİLİRSİNİZ

Yorum yaz