Şekerbank Personel Alımı İş Başvurusu

Yorum yaz Personel Alımları - Şekerbank Personel Alımı İş Başvurusu

Şekerbank Personel Alımı

Şekerbank Personel Alımı yapıyor. Sizde Şekerbank’ta çalışmaya başlayarak iyi bir maaş almak istemezmisiniz? Şekerbank’ta işe başlayarak geleceği olan bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Şekerbank Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Şekerbank iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Şekerbank’ta kimler iş sahibi olabilir, insan kaynakları politikası nedir? Şekerbank çalışanlarının maaşı neye göre belirleniyor, personelin ücretinde performansın etkisi var mı? Şekerbank çalışanlarının yıllık izinden, servis, yemek ve sağlık hizmetlerine kadar yararlanabilecekleri olanaklar neler?

Şekerbank Çalışanlarının Maddi ve Sosyal Olanakları

Şekerbank’ta çalışanların 1 yıldan 5 yıla kadar hizmet süresine sahip olanlar 13 iş günü, 6 yıldan 14 yıla kadar hizmet süresine sahip 17 iş günü, 15 yıl ve üzeri hizmet süresine sahip olanlar 22 iş günü izin kullanır.
Tüm çalışanlara günün şartlarına göre çalıştıkları bölgeler göz önüne alınarak belirlenen miktarlarda yemek yardımı yapılır.
Sağlık hizmeti, sadece çalışanlara değil, bakmakla yükümlü oldukları ailelerine de “Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı” tarafından verilir. Sağlık hizmetleri anlaşmalı doktor, laboratuar, devlet hastaneleri ile Şekerbank Sağlık Ünitesi‘nde verilmektedir. Bankanın İstanbul’daki çalışanları anlaşmalı Özel Sağlık kuruluşunun sağlık hizmetlerinden de yararlanmaktadır.

Şekerbank İnsak Kaynakları Politikası

Şekerbank’ta yönetici pozisyonlarının içeriden karşılanması ve çalışanların kariyer hedeflerini desteklemek adına, yetenek / kariyer havuz uygulamalarını kullanmak. Açık pozisyonların bu yetenek ve kariyer havuzlarında yer alan çalışanlar ile kapatılmasına öncelik vermek, sayısal- somut hedefler ve yetkinliklerin ölçümlendiği adil, şeffaf, objektif ve başarı odaklı bir performans sistemi kullanmak. Görev, sorumluluk ve performans düzeyine göre oluşturulan adil ücret sistemini uygulamak, her düzeyde açık iletişimi desteklemek, çalışan ile İK arasında ise güvene dayalı rahat paylaşıma imkan sağlayan bir iletişim ağı kurmak, kurum kültürünü ve kurumsal değerleri benimseyen, etik ilkelere uyumlu çalışanlara sahip olmak. Şekerbank çalışan memnuniyeti ve bağlılığına önem vererek; başarılı aynı zamanda mutlu çalışanları ile fark yaratan bir kurum olmasını sağlamayı hedefliyor. Şekerbank çalışanlarına 12 maaş ödemesi ve performansa bağlı prim uygulaması bulunmaktadır.

Deneyimsiz İşe Alım

Sektör deneyimi olmayan adaylara yönelik yılın farklı dönemlerinde yürüttüğümüz, işe alım programlarımızla ilgili detaylı bilgilere aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz.
• Müfettiş Yardımcısı
Bankamızın “Müfettiş Yardımcısı” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Teftiş Kurulu Başkanlığı’na bağlı olarak göreve başlamaktadırlar.
• Uzman Adayı/ Müşteri Temsilcisi
Bankamızın “Uzman Adayı-Müşteri Temsilcisi” pozisyonu için ilgili ilana yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Başvuruları olumlu bulunan adaylar Türkiye genelinde toplu olarak yapılan merkezi sınava davet edilir. Yapılan sınav ve mülakat sonuçlarında olumlu bulunan adaylar Genel Müdürlük Birimlerinde Uzman Adayı, Şube pazarlama kadrolarında Müşteri Temsilcisi olarak göreve başlamaktadırlar.
• Gişe Yetkilisi/Memur
Gişe Yetkilisi/Memur pozisyonları için, yayınladığımız ilanlara ve internet sayfamıza yapılan online başvurular değerlendirilmektedir. Bu kadrolara alım yapılacak adaylar; Genel Yetenek Sınavı, Kişilik Envanteri ve Mülakat sonuçlarına göre, bankanın ihtiyaçları doğrultusunda uygun bölümlere yerleştirilir.


Deneyimli İşe Alım

İşe alımlarımızda tüm pozisyonlar için doğru hedef grubuna ulaşılarak en uygun adayın seçilmesi amaçlanmaktadır. Kurum kültürüne uygun, açık iletişim ve sürekli gelişime inanan, kurum aidiyetine sahip, müşteri ve sonuç odaklı adayların bünyemize katılması hedeflenmektedir.
Ayrıca deneyimli işe alımlarımızda; adayların pozisyonun gerektirdiği eğitim, bilgi, deneyim ve yetkinliklere sahip olması beklenmektedir.

Stajyer Alımları

Bankamız; staj zorunluluğu olan üniversite öğrencilerine; bankacılık sektörünü ve Şekerbank’ı yakından tanımaları amacıyla yaz dönemlerinde en fazla üç ay staj imkanı sunmaktadır.

Yapılan staj başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğü’nce değerlendirilir, uygun bulunan adaylar ihtiyaç duyulan şubelerimize yönlendirilir.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz