Sivil Havacılık Genel Müdürülüğü Personel Alım İlanı

Yorum yaz Sözleşmeli personel alımları - Sivil Havacılık Genel Müdürülüğü Personel Alım İlanı

Sivil Havacılık Genel Müdürülüğü personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı için son başvuru tarihi 14 Temmuz 2015.

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü sözleşmeli 3 adet hava trafik kontrolörü, 7 adet uçak kontrol ve bakım makinisti, 3 adet uçak pilotu ve 2 adet helikopter pilotu alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurmak isteyen adaylar 6 Temmuz – 14 Temmuz 2015 tarihleri arasında müracaat edeceklerdir.

Başvuru Şekli: 

Başvurular Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Müdürlüğü Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No: 128/A Maltepe / Ankara adresine şahsen ya da posta yolu ile yapılacaktır. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar 6 Temmuz – 14 Temmuz 2015 tarihleri arasında ilan metninde belirtilen istenen belgelerle birlikte başvurularını yapacaklardır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. 

Güvenlik soruşturması olumsuz geçen, gerçeğe aykırı beyanda bulunan ve eksik belge veren adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Sivil Havacılık Genel Müdürülüğü personel alım ilanı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz