Soyak Holding Personel Eleman Alımı

Yorum yaz Eleman Alımları, Personel Alımları - Soyak Holding Personel Eleman Alımı

Soyak Holding personel alımı yapmaya devam ediyor.

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Soyak Holding Personel Eleman Alımlarına 2018 yılında da devam edecek. Eğer sizde Soyak Holding te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın. Soyak Holding Personel Alımı yapıyor. Sizde Soyak Holding te çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? Soyak Holding te çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. Soyak Holding İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Soyak Holding

Soyak Topluluğu, gayrimenkul, enerji, çimento ve döküm olmak üzere dört sektörde faaliyet göstermektedir. Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde lider olmak, çevreye ve toplum değerlerine saygılı çalışmalarla sürdürülebilir gelişmeye ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak olarak belirlediği kurumsal stratejisinden yola çıkarak, ulusal ve uluslararası boyutlarda edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam etmektedir. Soyak Topluluğu’nun 2008 yılı ilk 6 aylık dönemi itibariyla rakamsal büyüklüklerine baktığımızda, aktif büyüklüğü 1 milyar 200 milyon TL özkaynakları ise 302 milyon TL’dir.

Soyak Topluluğu şirketlerinin rakamsal büyüklüklerinin yanısıra, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alarak kurumsal yönetişim ilkelerine dayanan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım; sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı sosyal sorumluluk anlayışı ile değer kazanmakta ve gelişmektedir. Bu kapsamda, yeni nesillere bilinçli bir yaşam anlayışını aktarmak amacıyla özellikle eğitim ve çevre alanında yoğunlaşan toplumsal sorumluluk projeleri hayata geçirilmektedir. 14 şirketi ve yaklaşık 1500 çalışanı ile Soyak Topluluğu, dinamik insan kaynağı ve teknolojik altyapısıyla marka değeri oluşturulması ve müşteri sadakati yaratılmasına odaklanmıştır. Sahip olduğu şirketlerle, uluslararası bir kurum olma vizyonuna sahip olarak gelişimini istikrarlı çalışmalarla sürdürmektedir. Soyak Topluluğu, faaliyet gösterdiği sektörlerdeki bilgi birikimi ve öncü yatırımlarıyla, diğer sektör oyuncularına örnek olmaya devam etmektedir.

Soyak Holding Personel Alımı

İnsan Kaynakları – (İK) süreci Soyak’ta, Holding İnsan Kaynakları ve Kalite Direktörlüğü olarak temsil edilmekte olup, en üst karar mekanizması olan “Yönetim Takımı”nda yer almaktadır. Bu grup İnsan Kaynakları ve Kalite, Özlük İşleri, İdari İşler ve IT fonksiyonlarından oluşmaktadır.
İK politikasındaki beklentiler doğrultusunda ihtiyacı olan potansiyel adayları kuruluş havuzuna çekmek, bu kişileri sağlıklı yöntemlerle ve fırsat eşitliği doğrultusunda din, ırk, dil, cinsiyet, yaş vb. konularda ayrımcılık yapmadan seçerek açık bulunan görevlere; beklenen tecrübeye ve yetkinliklere uygun kişileri yerleştirmek amacıyla sistematik seçme ve yerleştirme faaliyetleri yürütülmektedir.

Soyak Holding İş Başvurusu

Soyak Konut, Soyak Enerji, Soyak Döküm, Soyak Çimento işe alımlarında İnsan Kaynakları birinci görüşmeyi yetkinlik bazlı olarak gerçekleştirir. Adayın beklenen görev, nitelik ve yetkinliklere uygunluğu raporlanır. İK Tarafından uygun bulunan adayların teknik bilgisini, takıma uygunluğunu, işi istenilen düzeyde yapacak tecrübe ve yetkinliğe sahip olup olmadığını değerlendirmek için bağlı çalışılacak yöneticiler ile görüşmeler gerçekleştirir. Tüm değerlendirmeleri olumlu bulunan adaylara iş teklif edilir ve işe alma uygulamaları gerçekleştirilir. Seçme yerleştirme sürecindeki tüm adaylara başvurularıyla ilgili geri bildirim yapılır. Soyak; personel ilanlarının yayınlandığı kaynaklarından biri olan “www.kariyer.net” tarafından “İnsana Saygı Ödülü”ne üst üste son dört yıl layık görülmüştür. Soyak iş ilanları personel alımı Seçme-Yerleştirme sürecinde; kariyer.net, yenibiris.com vb portallardan faydalanılmaktadır.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz