Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Memur Alımı

Yorum yaz Sağlık Bakanlığı Personel Alımları - Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Memur Alımı

Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu 35 memur alımı yapıyor.

Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu memur alımı gerçekleştiriyor. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu bünyesinin memur ihtiyacını karşılamak üzere toplamda 35 adet memur alıyor.

ALINACAK MEMUR

  • Sağlık Denetçi Yardımcısı: 35 Kişi.

ŞARTLAR

  • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,
  • İktisadi ve idari bilimler, siyasal bilgiler, hukuk, iktisat ve işletme fakültelerinden mezun olmuş olmak,
  • 35 yaşını doldurmamış olmak,
  • Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde çalışmaya elverişli olmak,
  • 05-06 Temmuz 2014 veya 04-05 Temmuz 2015 KPSS P40 türünden en az 80 almış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Sınava 700 kişi çağırılacaktır. Bu nedenle adayların en yüksek puanı almaları gerekmektedir.

BAŞVURULAR:

Başvurular 09 Kasım 2015 tarihi ile 19 Kasım 2015 tarihleri arasında  Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Denetim Hizmetleri Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları veya sınav başvuru formu, 3 adet fotoğraf, KPSS Sonuç Belgesi ve yükseköğrenim diploması veya bitirme belgesinin A4 boyutunda fotokopisini postayla göndermeleri gerekmektedir. Postadaki gecikmeden dolayı süresinde ulaşmayan müracaatlar işleme konulmayacaktır. Sınava katılmak isteyen adaylar başvuru formu ve sınavla ilgili bilgileri içeren duyuru metnini Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu resmi internet sitesinden (www.tkhk.gov.tr) temin edebileceklerdir.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz