Uyum Market Şubelerine Personel Alımı Yapıyor

Yorum yaz Eleman Alımları, Market - Uyum Market Şubelerine Personel Alımı Yapıyor

Uyum Market Personel Alımına Devam Ediyor

Hayatımızla beraber büyüyen işsizlik sorunu büyük sıkıntılar verirken, ekonomik durumdan büyük sorunlar yaşıyoruz. Hayat koşulları bizleri mecburen iyi bir iş, iyi bir para veren şirket yada bir kuruluş ta çalışmak zorunda bırakıyor. Peki iyi bir iş ve iyi para veren şirket nasıl bulunur diyorsanız yazımızın devamını okuyun.

Uyum Market kimin, kaç yılında kuruldu? Türkiye genelinde kaç mağazası var? Hangi şube ve kadrolara personel alımı yapıyor? Uyum Market personel eleman alımı 2018 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Uyum Market’te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Uyum Market Personel Alımı yapıyor. Sizde Uyum Market’te çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz? Uyum Market İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri ve çalışan yorumlarını inceleyerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Uyum Market İş İlanları

Uyum Market 2018 yılında da eleman alımına devam ediyor. Uyum Market Halkalı, Maltepe, Başakşehir, Atakent, Esenyurt, Beylikdüzü, Büyükçekmece ve Bağcılarda ki şubelerine Kasiyer ve Reyon Görevlisi alımı yapacak. Ayrıca Uyum Market Avrupa Yakasında görevlendirilecek Engelli Kadrosunda personel alımı yapıyor.

Uyum A.Ş.

Uyum Gıda A.Ş 1998 yılında 7 ortakla kurulmuştur. Türkiye’nin, %100 yerli sermayeli perakende markası olan 1991 yılında Songör Ailesi tarafından kurulan Makro, 2012 yılında Uyum Gıda A.Ş.’yi satın aldı. 2012 yılı itibariyle Uyum bünyesinde operasyonel çalışmalar yapan ve verimlilik konusunda pek çok adım atan Makro, sonraki dönemde de Uyum’un büyümesi ve hizmet kalitesinin artması için pek çok yeni projeye imza attı. Makro ve Uyum’un birlikteliğinden doğan gücü artı değere dönüştürmek için gerçekleştirilen çalışmaların sonucu olarak Makro ve Uyum, 2016 yılında Makro Market A.Ş. çatısı altında birleşti. Uyum, İstanbul ve Tekirdağ’da toplam 60 mağaza ile hizmet vermeye devam ediyor.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz