Vodafone İş İlanları Discover Programı

Yorum yaz Personel Alımları, Telekomünikasyon - Vodafone İş İlanları Discover Programı

Vodafone Personel Alımı İş İlanları

Vodafone Personel Alımlarına 2018 yılında da devam ediyor. Eğer sizde Vodafone da çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

Vodafone personel alımı yapıyor. Sizde Vodafone’da çalışmaya başlayarak iyi para kazanmak istemezmisiniz? Vodafone’da işe başlayarak geleceği olan bir kariyersahibi olabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Türkiye’nin her yerinde çalışma alanı olduğu için Türkiye’nin her yerinde personele ihtiyaç duymaktadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun başvuru yapabilirsiniz. Vodafone iş başvurusunda bulunmak için, alt kısımda paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek başvuruda bulunabilirsiniz.

Vodafone  Telekomünikasyon A.Ş

Vodafone, 1991 yılında İngiltere’de kurulmuş olan bir GSM operatörüdür. Dünyanın 5 kıtasında hizmet veren bu firma ülkemizde de hizmet vermektedir. Dünyanın sektöründe en büyük firmalarından olan Vodafone ülkemizde öncelerde Telsim olarak faaliyet göstermekteydi. Şimdi ise Vodafone olarak hizmet veren bu firma 2006 yılında kuruldu. Yaklaşım 20 milyon abone sayısına oluşan Vodafone ülkemizde 3 binden fazla çalışanı bulunmaktadır. Ayrıca telefon ve aksesuar satışıda yapan Vodafone ülkemizdeki farklı yerlerde çalışacak olan birçok kişi alacak. Daha çok İstanbul’da yapacağı alımlarda hem stajyer hem de personel alımı yapacak. Eğer sizde bu firmada yani Vodafone’da çalışmak istiyor veya staj yapmak istiyorsanız hemen başvurunuzu yollayabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak bu ilanları görebilirsiniz.

Vodafone Discover Programı

Discover Programı sırasında gerekli yetkinlik ve potansiyele sahip olduğunuzu kanıtladığın takdirde, Columbus Programı ile şirketin gerçek anlamda “küresel” iş ortamını deneyimleme şansını yakalayacaksınız. Uluslararası bir görevlendirme ile sizi Vodafone’daki kariyerinizin bir sonraki aşamasına hazırlayacak bilgi ve donanımları kazanacaksınız.

Vodafone Personel Alımına kimler başvurabilir

Vodafone üniversiteden yeni mezun ya da Yüksek Lisans öğrencisi, en fazla 1 yıl iş deneyimi, Telekomünikasyon sektörüne ilgi duyan, iyi derecede İngilizce bilen, ekip çalışmasında başarılı olabilecek, girişimci, analitik düşünen, insanlarla iletişimi kuvvetli olan çalışma arkadaşları arıyor. Discover Programı ile Vodafone’de iş sahibi olabilmek için Vodafone iş başvurusu, genel yetenek testi, HireVue video mülakat, İngilizce testi, grup çalışması, birebir mülakat ve teklif aşamalarından başarıyla geçmeniz gerekiyor.

Vodafone Discover Programına www.vodafone.com.tr adresini tıklayarak başvurabilirsiniz.

 

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.

Yorum yaz