Ziraat Katılım Bankası ne zaman açılacak?

Yorum (3) Banka Memur Alım İlanları - Ziraat Katılım Bankası ne zaman açılacak?

Ziraat Katılım Bankası ne zaman açılıyor? Ziraat katılım Bankası personel memur alımı yapacak mı? Ziraat Katılım Bankası iş başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Katılım Bankasına iş başvuru şartları nelerdir?

Ziraat Bankası tarafından 2015 yılında açılacak olan Ziraat Bankası’nın son aşamaya geldiğini söyleyen Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, “2015 Nisan-Mayıs gibi hazırız. Süpriz yapıp 10 şube birden açacağız. Yan yana olan Ziraat Bankası şubelerini Ziraat Katılım Bankası’na dönüştüreceğiz” dedi.

Ziraat Katılım Bankası ne zaman açılıyor?

Ziraat Bankası tarafından 2015 Nisan – Mayıs aylarında açılması beklenen Ziraat Katılım Bankası için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Ziraat katılım Bankası personel memur alımı yapacak mı?
Ziraat Katılım Bankası’na şimdiden 1500 işi iş başvurusu yaptı.

Ziraat Katılım Bankası iş başvurusu nasıl yapılır?
Ziraat Katılım Bankası’na iş başvurusu yapmak isteyen adaylar Ziraat Bankası’nın internet sitesindeki iş ilanlarını takip edebileceği gibi kariyer sitelerindeki iş ilanları da takip edebilirler.

Ziraat Katılım Bankasına iş başvuru şartları nelerdir?
2015 yılında açılacağı açıklanan Ziraat Katılım Bankası’na alınacak personelde aranan özellikler ve iş başvuru şartları hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Diğer banka memur alım ilanlarını takip etmek için tıklayın.

memur forum, eleman alımları, iş ilanı, işe alım süreci, son dakika, ne zaman, sonuçları açıklandı mı, posta gazetesi, hürriyet gazetesi, hakkında haberler, iş başvurusu nasıl yapılır, ne zaman yapılacak, maaşları ne kadar, ne iş yapar, şartları nelerdir, personel alımı 2018, memur alımı 2018, son başvuru ne zaman, iş başvuru formu, alımları ne zaman, işçi alımı, açık pozisyonlar, memurlar.net, kpss, kaç puan kariyer.net, açıklandı mı, yenibiris.com, memurhaber.com, takvim gazetesi, posta gazetesi, iş ilanları sitesi.
Ziraat Katılım Bankası ne zaman açılacak? yazısına yapılan yorumlar
  1. Ahmet dedi ki:

    ziraat katılım bankası ne zaman açılacak personel alımı yapacak mı?

  2. Yeşim dedi ki:

    ziraat katılım bankası personel ne zaman yapacak? Ziraat katılım bankası iş ilanlarına iş başvurusu nereden nasıl yapabilirim?

  3. ibrahim dedi ki:

    Nerden başvuru yapıyoruz yardımcı olur musunuz

Yorum yaz